Centralne točke
za moćan nakit

Posjetite jedno od naših petnaest prodajnih mjesta u Hrvatskoj i Sloveniji i odaberite super poklon za sebe ili drage Vam osobe.

Charm Silver – City Center One West 
Jankomir 33, 10090, Zagreb
9-21h PON-NED
Tel: +385 1 3886 888
Email: city-west@charm-silver.eu

Charm Silver – City Center One East 
Slavonska avenija 11d , 10000, Zagreb
9-21h PON-NED
Tel: +385 1 2455 001
Email: city-east@charm-silver.eu

Charm Silver – Supernova Garden Mall
Rudolfa Kolaka 14, 10040, Zagreb
9-21h PON-NED
Tel: +385 1 2915 001
Email: garden@charm-silver.eu

Charm Silver – Arena Centar Zagreb
Ulica Vice Vukova 6, 10020, Zagreb
10-21h PON-PET, 9-21h SUB i NED
Tel: 099 840 1453
Email: arena@charm-silver.eu

Charm Silver – City Park Zabok
Zivtov trg 10, 49210, Zabok
8-20h PON-SUB, NED zatvoreno
Tel: 099 267 6912
Email: citypark.zabok@charm-silver.eu

Charm Silver – City Center One Split 
Vukovarska ulica 207, 21000, Split
9-21h PON-NED
Tel: +385 21 375 054
Email: city-split@charm-silver.eu

Charm Silver – Pula City Mall 
Ulica Rimske centurijacije 101, 52100 Pula
PON-NED 9-21h
Tel: 099 8400 429
Email: citymall.pula@charm-silver.eu

Charm Silver – Robna kuća RI
Riva 6, 51000, Rijeka
8-20h PON-SUB, NED zatvoreno
Tel: 099 8400 425
Email: robnakuca.ri@charm-silver.eu

Charm Silver – ZTC Rijeka
Zvonimirova ulica 3, 51000 Rijeka
PON-NED 9-21h
Tel: 099 8400 457
Email: ztc.rijeka@charm-silver.eu

Charm Silver – Trgovački Centar Merces Makarska
Obala kralja Tomislava 14, 21300 Makarska
PON-SUB 8-20h
Tel: 099 8578 202
Email: merces.makarska@charm-silver.eu

Charm Silver – Dalmare Centar Šibenik
Ul. Velimira Škorpika 23, 22000, Šibenik
9-21h PON-SUB, 9-20h NED
Tel: 099 857 8201
Email: dalmare@charm-silver.eu

Charm Silver – Trgovački Centar Marisa Trogir
Ulica kardinala Alojzija Stepinca 112, 21220 Trogir
PON-SUB 8-20h, NED 9-17h
Tel: 099 8400 470
Email: marisa.trogir@charm-silver.eu

Charm Silver – Planet Tuš Celje
Mariborska cesta 128, 3000 Celje, SLO
PON-SUB 9-21h, NED 9-15h
Tel: +38670 659 992
Email: planettus.celje@charm-silver.eu

Charm Silver – Planet Tuš Kranj
Cesta Jaka Platiše 18, 4000 Kranj, SLO
PON-SUB 9-21h, NED 9-15h
Tel: +38670 689 059
Email: planettus.kranj@charm-silver.eu

CHARM SILVER

- dodir ljepote na najbližem prodajnom mjestu
Načini plaćanja
Pratite načine plaćanje i uvjete prodaje istaknute na prodajnim mjestima.
Besplatna poklon kutijica
Super kutijica za super nakit.
Besplatna dostava za narudžbe iznad 500 kn
Dostava unutar dva radna dana

Siguran izbor i ljubazno osoblje

Za sva pitanja i savjete za super stil i odličan poklon obratite se Charm timu.

preloader